S Vami už od roku 1998.

Spoločnosť Next bola založená v roku 1998 ako fyzická osoba, ako spoločnosť zaoberajúca sa predajom a servisom výpočtovej a kancelárskej techniky.

Z dôvodu podstatného rozšírenia objemu obchodnej činnosti bola v septembri 2003 pretransformovaná do spoločnosti s ručením obmedzeným Next Team, s.r.o. Jednou z jej podstatných aktivít je zastupovanie spoločnosti Xerox Ltd. Europe (dcérska spoločnosť Xerox Corp. USA) ako autorizované predajné a servisné stredisko. Okrem toho ponúkame kompletné dodávky výpočtovej techniky rôznych značiek ako sú Acer, Dell, Lenovo, HP, Fujitsu-Siemens a ďalší a služby informačných technológií ako je outsourcing IT a tlačových služieb. Spoločnosť spája v sebe 20–ročné skúsenosti kľúčových zamestnancov z oblasti predaja a servisu výpočtovej a kancelárskej techniky, čím sa podarilo dosiahnuť vysokú produktivitu práce s profesionálnymi výsledkami. Našimi zákazníkmi sú hlavne reklamné agentúry, DTP a pre press štúdiá, tlačiarne, projektové organizácie, reprografické centrá, štátna správa a ďalší. Ďalší rozvoj a cestu vidíme jednoznačne v oblasti zvyšovania kvality a rozsahu poskytovaných komplexných služieb do oblastí ako sú bezpečnosť podnikových systémov, outsorcing IT, komplexné tlačové služby, či systémy pre riadenie podniku.

Partnerstvá

Spoločnosť Xerox, vynálezca kopírky, pracujúcej na princípe suchého elektrostatického prenosu obrazu na papier, hovorove povedané „xeroxovanie“, najznámejšia spoločnosť v tejto brandži. Xerox vyrába a predáva publikačné tlačové systémy, čiernobiele a plnofarebné multifunkčné kopírovacie stroje, tlačiarne, faxy, veľkoformátové kopírovacie stroje a tlačiarne, skenery, PC, monitory a document management software. Spoločnosť Next Team má titul Xerox CCSS Partnera, certifikovaný koncesionár — predajné a servisné stredisko pre všetky výrobky spoločnosti Xerox.

Spoločnosť Acer bola založená v roku 1976 a patrí medzi štyroch najväčších značkových predajcov PC a je druhá takáto spoločnosť v regióne zemí EMEA, t.j. v Evrope, na Strednom Východe a v Afrike (zdroj Gartner — 3. štvrťrok 2006). Sortiment spoločnosti Acer zahrňuje osobné počítače — notebooky a desktopy, servery a systémy pre uloženie dát, monitory, periférne zariadenie, digitálne zariadenia, televízory s LCD obrazovkou a riešenia v oblasti elektronického obchodovania pre podniky, pre štátne a vzdelávacie inštitúcie a pre domácich užívateľov. Spoločnosť Acer má 5 600 zamestnancov na celom svete a má vytvorenú konsolidovanú predajnú a servisnú sieť vo viac než 100 krajinách. V roku 2005 dosiahli tržby hodnotu 9,7 miliárd USD. Next Team má titul Autorizovaný Partner, autorizovaný spoločnosťou Acer pre spoluprácu pri realizácii projektových dodávok výpočtovej techniky celého sortimentu Acer, s vyškoleným personálom schopný zákazníkovi z rady SMB, štátnej správy alebo korporátnych spoločností poskytnúť profesionálne služby doprevádzajúce dodávky výpočtovej techniky Acer.

Spoločnosť Microsoft (Nasdaq „MSFT“) je najvýznamnejšou svetovou firmou v oblasti softvéru, služieb a internetových technológií pre osobné aj obchodné využitie. Spoločnosť ponúka širokú škálu produktov a služieb, ktoré majú používateľom pomôcť prostredníctvom skvelého softvéru — a to kedykoľvek, kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení. Next Team má titul Microsoft Certified Partner.

Ponúkame

Výrobky IT a softvérové riešenia temer všetkých ostatných spoločností, ktoré na našom trhu ponúkajú svoje výrobky, s tých najznámejších sú to:

  • ASUS — notebooky, komponenty PC
  • HP — PC, notebooky, servery, tlačiarne a multifunkčné zariadenia, plotre
  • Fujitsu-Siemens — PC, notebooky, servery
  • DELL — PC, notebooky, servery
  • IBM — servery
  • Lenovo — PC, notebooky, servery
  • ESET — Antivírová ochrana
  • Samsung a ďalší